Březen 2008

Fotečka Rose...

31. března 2008 v 22:23 | Chriska |  Paige/Rose
No né že by to byla nějaká novinka,ale je tu taková zvláštní fotečka tak se na ní mrkněte. Je na ní Rose a vypadá srandovně - asi má dobrou náladu. Mno takže klik na CČ (což víme že znamená celý článek:-)

Design na blog, pro vás!!

31. března 2008 v 22:07 | Chriska |  ♥Blog♥
Tákže, tady máme pro vás design na blog - pokud ho chcete vidět, jak vypadá, tak se mrkněte na tento blog, kde ten design je. Mno a tady to máte.
Klikněte nastavení blogu, dejte záhlaví a dejte tohle (klik na náhled):
Potom dejte rozměry záhlaví a zvolte tam 600 pixelů. Pak dejte "stránka" a zvolte rozměry stránky. tam dejte 800 pixelů. Pak dejte okraje stránky a ty udělejte takové:
mno a páko už jen dejte pozadí stránky a dejte tam toto:
Mno a máme to!!! Pro tentokrát žádný zdroj neuvádějte, je tam jen malinkým písmem napsáno by sistershalliwell ale klidně to ořízněte či tak něco...:-)!!!

46. bleskovka...

31. března 2008 v 21:42 | Chriska |  ♥Bleskovky♥
Po dlouhé době opět bleskovka, jste rádi? Mno doufám že ano, protože když ne, tak to bude špatné... To byste ale nepochopili (už jen proto, že to nechápu ani já:-) Takže jdeme do práce - máme jí hodně:-)!!!Tak jo, pustíme se do toho, ne? Jo a ještě připomenutí : Hlaste se sem na zvyšování návštěvnosti blogu a mrkněte se sem na můj druhý bloček!!!
.::Co byste dělali, kdyby začali zase charmed dávat::.
- jestli zešílíš tak můžeš začít, protože je na primě možná dávat budou - sháněj k tomu autorská práva!!!
.::Hlásněte pro mě pls zde jsem tam jako Chriska::.
.::Kolikátý to byl hlásek::.
- mnoho lidí z vás si myslí, že tam má naklikat 90 hlásků - to nejde!!! Kolikátý byl hlásek znamená, jaké číslo se vám tam ukázalo po hlásnutí, víme? Já jen, že to mnoho lidí neví...
.::Chcete abych sem dávala víc fotek charmed::.
- bohužel i tak budou označené, protože já ty fotky nevydám jen tak, prostě mi písněte na mail ver18@centrum.cz a já vám nějaké neoznačené fotky pošlu, mno....
.::Chcete blend, avatar, puzzle, diplomek nebo brushe::.
.::Co na ocenění chcete (buď Piper, Phoebe, Paige, prue, Billie, nic jiného!!!!)::.
Tak jo, a máme to utrpení za sebou :-)!!

Nové blendy!!

31. března 2008 v 21:32 | Chriska
Mno takže na této stránce jsou tři blendíky s Rose. Zajímalo by vás, odkud mám ty fotky? No z jejího oficiálního webu. Je to tato stránka a určitě ji využijete. Jen bych se vás chtěla zeptat: Znáte oficiální stránku holly? Já ne, tak jestli ji znáte, tak ji sem napište... Ještě znám stránku alyssy a to je tato stránka, ale tu nepoužívám, protože mi přijde taková nepřehledná. Ale mrkněte se na ni. Mno a hlavně mi ohodnoťte ty blendy, fáááák se těším!

Další grafický blog...

30. března 2008 v 22:15 | Chriska |  ♥Blog♥
Musím vám oznámit, že jsme bohužel zrušili blog charmed-grafic ale zato jsem já založila blog www.p4-charmedky.blog.cz a tam budu dávat jen fotky a blendy charmedek, občas i informace. Ale jedno je jisté BLOG SISTERSHALLIWELL FOREVER!!!!!!!!!!!!! Jen bych byla ráda, abyste okomentovali design na tom onom blogu!!!!! Díkes!!

První zvyšování návštěvnosti.

30. března 2008 v 16:38 | Chriska
Sice už sem dávám reklamu, ale pořád ještě zvyšuji návštěvnost a můžete se hlásit. První blog je www.piper-phoebe-paige.blog.cz (nebudu to dávat jako "zde" abyste věděli, na jakou stránku jdete). Je o charmed. Tuto stránku mám velmi ráda už jen proto, že tato stránka má ráda naši stránku...mno je to zamotané:-)!! Prostě je úžasná a je pravda, že design není original (tím nenaznačuji, že by nebyl hezký - mě se moooc líbí), ale celý obsah blogu je original a je velmi přesvědčivý. Určitě vás zaujme natolik, že tam hooodněkrát zavítáte!! Toť o blogu.
Pokud jste byli na této stránce a jste přihlášeni zde, tak písněte do komentíků ↓ že jste tam byli... Dostanete za to body... Každý týden (konkrétně v pondělí) vám na blog dám výpis, kdo má kolik bodíků, jo?

Návštěvnost!!!!!

30. března 2008 v 14:40 | Chriska |  ♥Blog♥
Jééééžiši!!! Vy jste výborní!!!!!!!!! Takovááá nááávštěvnost!!!!!!!!!
Pondělí: 64
Úterý: 120
Středa: 132
Čtvrtek: 91
Pátek: 43
Sobota: 255
Neděle: zatím 88
Děkujiiiiiiiiiiii!:-DDDDD!!! Hlavně za tu sobotu!!!!!!!! Díkes mocinky moooooooc!!!!!!!

2 způsoby jak na klikací ikonu....

30. března 2008 v 14:31 | Chriska |  ZDE→Návody
CČ - nic jiného vám k tomu neřeknu:-)

Pro moje SB Adissek...

30. března 2008 v 14:23 | Chriska
Takže Adissek chtěl, abych sem dala její (nebo jeho) klikonu, tak tady je... Klik a prohlédněte si její blog... (Jinak pro přihlášené do zvýšení návštěvnosti za tento blog nabízím 10 bodů, takže když kliknete, tak písněte koment že jste klikli a já vám načtu body. Ale musíte být registrování v návštěvnosti...:-)

Patty Halliwell - video...

30. března 2008 v 14:19 | Chriska |  ZDE→Charmed
Tady je Patty Halliwell. Ten začátek je jak na ni spadl vodní démon a ten druhý díl je o její smrti...

Otázka. Pls čtěte a odpovězte!!!!

30. března 2008 v 13:59 | Chriska |  ♥Blog♥
Můžu na blog dávat i něco jiného než jen charmed? Myslím jako občas dát třeba blend s Ashley Tisdale či tak něco, protože už mám málo charmed fotek. Ale nebojte, bylo by to jen na blendy....

Photoshoots charmed actoress...

30. března 2008 v 13:32 | Chriska |  ZDE→Charmed
Tak, možná si říkáte, odkud beru fotečky na blendy... To vám sice neprozradím, ale pár foteček vám sem dám... Ale abyste je nemohli použít, tak jsem si je (docela zákeřně :-D) označila....CČ:

kontakty na alyssu!!!

29. března 2008 v 22:19 | Chriska |  Phoebe/Alyssa
Tady je alyssin e-mail (nezaručený)
Alyssafans@juno.com (Alyssa Milano)
alyssa@safesearching.com (Alyssa Milano)
A tady je její adresa (taktéž nezaručená)
Alyssa (Pheobe):
151 El Camino Drive
Beverly Hills, CA 90210

Odkázky...

29. března 2008 v 22:11 | Chriska |  ♥Blog♥
Tohle normálně nikdy nedělám, že zveřejňuji své tajné zdroje, ale řeknu je sem!! Zadejte si tuto stránku a klikněte na "images", potom napište do vyhledávače Alyssa Milano, Holly Marie Combs, nebo Rose McGowan a má to výsledek. To samé na této stránce. Potom můžete i na této stránce, ale tam jste určitě již byli. No a můj jeden zdroj (víc vám jich neřeknu) je toto, ale víc váím opravdu neřeknu!!

Avatarky...

29. března 2008 v 22:07 | Chriska
A je tu grafika for you!!! Snad se vám bude líbit!! A nekopčete, jednině se zdrojem !!
.::ZDROJ::.
Paige
Phoebe
Piper
Je to vše moje tvorba takže nekopčete. a když zkopčíte, tak vím,l kdo to bude mít na blogu jako první - můj oblíbený blacklist!!!

Další zpráva pro vás...

29. března 2008 v 20:38 | Chriska |  ♥Blog♥
Takže, v tom článku na halliwellkách01, kde byla ta kritika pro mě, tak abyste se spletli, tak byla od nich smazaná... Stejně pro ně platí pořád to samé - blacklist!!! Jedna holčina z nich už to nevydržela a založila nový blog, protože už jí všechny ty holky štvaly. Ona tam totiž napsala že má nový blog a oni ten její článek kačeny smazaly!!!! To je hrozné, že? A proto jsem sem napsala, jaký má ona blog a mrnkěte se - ohodnoťte jí design... A klidně se se mnou vsaďte, že halliwellky teď půjdou ke dnu, protože jim odešla nejlepší blogařka a designérka a ty obě žádné designy moc neumí...! Takže ten její blog je → zde ← tak se tam určitě jukněte!!!!! Budu jen a jen ráda!!

Zeleninový model...

29. března 2008 v 13:43 | Chriska |  Phoebe/Alyssa
Tady je Phoebe v zeleninovém modelu - vypadá pěkně... Má to lidi přesvědčovat ,aby zdravě jedli!!

New design...

29. března 2008 v 11:22 | Chriska |  ♥Blog♥
Ahoj, tak kromě toho že jsem naštvaná tak jsem nadšená z nového designu, který je zde:

Blacklist!!

29. března 2008 v 11:12 | Chriska |  ♥Blog♥
Tímto článkem vám oznamuji, že končí přátelství halliwellky01.blog.cz a náš blog, protože holky od tamtaď jsou strašné. Oni se pořád opičí po tomto blogu a ještě píšou, že se opičím já!!! Vzkaz pro ně: Milé opice které se opičí i po tom co říkám, já když kopčím fotky, tak je použiji di blendý a použiji je jako svůj výtvor.... Pokud dávám blend nebo fotku z vašeho blogu, tak napíšu zdroj. A vy? Vy tam klidně necháte napsanou stránku na obrázku a ani neuvedete zdroj!!! A to je podle vás fér??? takže jak se oni opičí:
- řetězák - daly ho tam nedávno
- vždy když dám něco na tento blog a jim se to líbí, tak ten nápad ukradnou a považují ho za svůj
- když dělám nový design, za pět minut se u nich objeví taky nový design
- já bych toho tady ještě vyjmenovala....
Vsaďte se že za chvíli bude na halliwellkách taky blacklist. To nejhorší je to, že když se mi chtějí omluvit tak mi to neřeknou do očí ( chodíme spolu do třídy), když chtěj abych něco nekopčila tak mi to taky neřeknou do očí a napíšou to takhle sprostě na svůj blog. Ale mě je to jedno. oni si myslí jak jsou in, ne já... Kor když odemně kradou nápady!!!
Škrtám si vás z mých sb... Mohla by to zachránit jen Meisy a Charmedinka, které aspoň nejsou takové husy jako prudence!!